fbpx

Firma BeskydMed s.r.o., je nebankovní společností jejíž hlavní prioritou je vytvářet maximální zisk svým klientům, rozvoj firmy a podpora přírody.
A právě na podporu naší přírody jsme se nyní zaměřili, a to budováním nových včelnic a chovem včel.

Tato záslužná činnost vám z pronájmu úlů přinese jeden z největších výnosů na českém trhu, a to zisk ve výši 15% ročně.
A jak můžete získat patnáctiprocentní výnos? Následující postup je velice snadný.

Od nás si zakoupíte libovolný počet včelích úlů, každý v hodnotě 10.000,- Kč. My si od vás následně úly pronajmeme k chovu včel a ihned vám uhradíme nájemné ve výši 15% z ceny úlů na celý rok dopředu.

Po skončení nájmu od vás úly zase zpětně odkoupíme za stejnou cenu, každý za 10.000,- Kč.

Názorný příklad:
Nakoupíte 10 kusů úlů po 10.000,- Kč, celkem za 100.000,- Kč.
Za pronájem úlů získáte ročně 15% z jejich ceny, to je z každého úlu 1.500,- Kč.
Po skončení pronájmu od vás úly odkoupíme a vám se navrátí vašich 100.000,- Kč.

Takto za 7 let vytvoříte zisk ve výši 105%, to je 105.000,- Kč!

A chtěli by jste ještě něco navíc? Nájem za úly si můžete nechat proplácet v naturáliích, přímo medem, kdy místo každých 150,- Kč za nájem získáte jednu sklenici včelího medu. Že se taková sklenice medu prodává nyní za 180,- Kč a více? To my přece víme a rádi vám necháme prostor k následnému případnému prodeji medu a navýšení vašeho zisku.

Peníze za pronájem nedostáváte jako u jiných investic až po roce. Nemusíte se obávat, jako ostatní, zda jejich „investiční fond“ vydělal či nevydělal. Zda jim fond krachl či nekrachl. Nemusíte se obávat případného poklesu „kurzu akcií“ nebo krachu na burze. Neplatíte žádné vstupní a výstupní poplatky. Vždyť vy máte své úly. Nájemné dostanete ihned na celý rok dopředu. A toto nájemné můžete zhodnocovat dle vaší libosti a možností po celý rok. A po roce ho můžete třeba vložit na stavební spoření a získat tak dalších 10% státního příspěvku. Nebo ho raději vložíte na penzijní pojištění? Vše záleží na vás.

V tom je nesporná výhoda, že úly jsou vaše. Váš zisk je z pronájmu úlů. Váš zisk je jistý. Výše zisku je také jistá. Je dána cenou pronájmu. Vyplacený pronájem vám už nikdo nevezme.

Hodně lidí by i včely chtělo chovat, ale třeba nemají vhodné podmínky, obávají se, že chov nezvládnou nebo jsou alergičtí na včelí bodnutí. A přesto, i oni mohou pronájmem svých úlu podpořit včelaření, podpořit rozvoj naší přírody a získat svůj „vlastní“ med.

To vše lze realizovat podpisem jediné smlouvy, kterou úly nakoupíte, pronajmete a následně prodáte.
Stačí, když vyplníte kontaktní formulář a my Vám zašleme smlouvy k podpisu. Úhradou kupní ceny za úly se tyto smlouvy aktivují a my vám následně zašleme na váš účet roční nájemné.

Chcete získat maximální zisk? Využijte této mimořádně výhodné nabídky. Čím dříve si úly zakoupíte, tím dříve Vám vyplatíme nájemné. Počet včelstev je omezen.

Užívejte si života, práci nechte včelám.

Nezávazná Objednávka

na základě které Vám budou poštou zaslány bližší informace a písemné podklady k uzavření smluv

Investice do včel
Sending

Souhlas se zpracováním osobních údajů