Firma BeskydMed s.r.o., je nebankovní společností jejíž hlavní prioritou je vytvářet maximální zisk svým klientům, rozvoj firmy a podpora přírody.
A právě na podporu naší přírody jsme se nyní zaměřili, a to budováním nových včelnic a chovem včel.


Tato velmi žádaná činnost vám může přinést pronájmem úlů jeden z největších finančních výnosů na českém trhu, a to 10%.
A jak můžete získat roční desetiprocentní výnos? Následující postup je velice snadný.

Od nás si zakoupíte libovolný počet včelích úlů, každý v hodnotě 10.000,- Kč. My si od vás následně úly pronajmeme k chovu včel a ihned vám uhradíme nájemné ve výši 10% z ceny úlů na celý rok dopředu.

Po skončení nájmu od vás úly zase zpětně odkoupíme za stejnou cenu, každý za 10.000,- Kč.

Názorný příklad:
Nakoupíte 10 kusů úlů po 10.000,- Kč, celkem za 100.000,- Kč.
Za pronájem úlů získáte ročně 10% z jejich ceny, to je 10.000,- Kč.
Po skončení pronájmu od vás úly odkoupíme a vám se navrátí vašich 100.000,- Kč.

Takto za 5 let vytvoříte zisk ve výši 50%, to je 50.000,- Kč!

A chtěli by jste ještě něco navíc? Nájem za úly si můžete nechat proplácet v naturáliích, přímo medem, kdy místo každých 100,- Kč za nájem získáte jednu sklenici včelího medu. Že se taková sklenice medu prodává nyní za 160,- Kč? To my přece víme a rádi vám necháme prostor k následnému případnému prodeji medu a navýšení vašeho zisku třeba o dalších 50%.

Peníze za pronájem nedostáváte jako u jiných investic až po roce. Nemusíte se obávat, jako ostatní, zda jejich „investiční fond“ vydělal či nevydělal. Zda jim fond krachl či nekrachl. Nemusíte se obávat případného poklesu „kurzu akcií“, krachu na burze, nesplacení „dluhopisů“ a tak podobně. Neplatíte žádné vstupní a výstupní poplatky. Vždyť vy máte své úly. Nájemné dostanete ihned na celý rok dopředu. A toto nájemné můžete zhodnocovat dle vaší libosti a možností po celý rok. A po roce ho můžete třeba vložit na stavební spoření a získat tak dalších 10% státního příspěvku. Nebo ho raději vložíte na penzijní pojištění? Vše záleží na vás.

V tom je nesporná výhoda, že úly jsou vaše. A víte, kde jsou umístěné. Váš zisk je z pronájmu úlů. Váš zisk je jistý. Výše zisku je také jistá. Je dána cenou pronájmu. Vyplacený pronájem vám nikdo už nevezme. A v případě potřeby můžete pronájem ukončit, úly nám odprodat a získat zpět své finanční prostředky. Odkup máte smlouvou garantován a případné sankce jsou snadno vymahatelné a zpeněžitelné z majetku firmy (zařízení pro chov včel, zařízení pro výrobu medu, včelnice na vlastních pozemcích, ostatní nemovitosti atd.).

Taktéž nabízíme placenou spolupráci včelařským fanouškům a majitelům pozemků vhodných k chovu včel.
Chcete se přijít na své úly podívat, chcete se kouknout, jak se v nich včelaří? Žádný problém. Hodně lidí by i včely chtělo chovat, ale třeba nemají vhodné podmínky, obávají se, že chov nezvládnou nebo jsou alergičtí na včelí bodnutí. A přesto, i oni mohou pronájmem svých úlu podpořit včelaření, podpořit rozvoj naší přírody a získat svůj „vlastní“ med.

To vše lze realizovat podpisem jediné smlouvy, kterou úly nakoupíte, pronajmete a následně prodáte.
Stačí, když vyplníte kontaktní formulář a my Vám zašleme smlouvy k podpisu. Úhradou kupní ceny za úly se tyto smlouvy aktivují a my vám následně zašleme na váš účet roční nájemné.

Chcete získat maximální zisk? Využijte této mimořádně výhodné nabídky. Čím dříve si úly zakoupíte, tím dříve Vám vyplatíme nájemné. Počet včelstev je omezen.

Užívejte si života, práci nechte včelám.

Nezávazná Objednávka

na základě které budou připraveny Smlouvy ke koupi a pronájmu úlů

Včely
zadejte své jméno a příjmení
Zadejte Vaše tel. číslo na které Vás budeme kontaktovat
(slouží také jako variabilní symbol)
Vyplňte jen pokud je odlišná od trvalé adresy
Zadejte Vaše číslo účtu pro zaslání nájemného
Zadejte v čísle počet kupovaných úlů
Zadejte v čísle počet kupovaných úlů

Každá sepsaná a podepsaná smlouva nabývá účinost až celkovou úhradou kupní ceny za úl/úly. Buď jednorázově nebo v 5-ti splátkách. Bude-li kupní cena za úl hrazena ve splátkách, bude nájemné vyplaceno po úhradě poslední splátky.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Sending